Samochód na życzenie

Wynajmij auto o jakim marzysz

Śnisz o luksusowym samochodzie, wyposażonym w najnowocześniejszą technologię? A może Twoją uwagę przykuwają stare, klasyczne auta, które nadwoziem i duszą wyróżniają się na tle taśmowo produkowanych dziś pojazdów? Skontaktuj się z nami, a  podstawimy dowolnie wybrany przez Ciebie samochód! 

Bez względu na to, czy masz na myśli konkretną markę i model, czy chcesz dopasować samochód do obranej koncepcji i stylu (np. sesji zdjęciowej, ślubu, wydarzenia), usługa Auto Na Życzenie gwarantuje, że podjedziemy we wskazanym czasie i miejscu, wymarzonym przez Ciebie pojazdem.

Sprawdź czy w naszej ofercie jest interesujące Cię auto:

Moim wymarzonym autem jest…

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie wymarzonego samochodu, napisz do nas jaka marka Cię interesuje. Jaki rocznik, kolor, styl, kraj pochodzenia. A może chodzi o moc, rodzaj nadwozia, zawieszenia, osiągi. Postaramy się zaoferować Ci to, czego szukasz.


Dodaj swoje auto do naszej oferty

Jesteś właścicielem zabytkowego lub nowoczesnego, luksusowego samochodu i chciałbyś dodać ofertę wynajmu auta do naszej oferty? Zapraszamy! Dodanie oferty jest darmowe. Zobacz tylko jakie wymogi musisz spełnić, aby dodać ofertę.